اهداف و استراتژی‌ها

 

 • سند چشم انداز
 1. تولید کننده برتر در زمینه سیستم‌های مدیریت پسماند در سطح کشور و حضور در بازار کشورهای منطقه و برخوردار از منابع دانشی، تجهیزات مبتنی بر نوآوری و سرمایه‌های انسانی مبتکر و متخصص.
  مجموعه الماس پاکان تک ویستا به عنوان تولیدکننده سیستم‌های مدیریت پسماند در افق چشم‌انداز پنج ساله مفاد ومبانی ذیل را مد نظر خواهد داشت:
  1) شرکت در افق برنامه پنج ساله از دیدگاه منابع (مالی (درآمدها، قراردادها)، انسانی، دانش و اطلاعات) تولید کننده برتر است.
  2) شرکت در افق برنامه پنج ساله در طراحی و ساخت سیستم‌های مدیریت پسماند شامل (سیستم‌های جمع‌آوری و تفکیک زباله، سیستم‌های پردازش، سیستم‌های فرآورش و محصولات کاربردی (زباله‌سوزی- تولید کود- سایر کاربردها) با انجام حداقل یک پروژه درهر یک از این زمینه‌­ها فعال خواهد بود.
  3) شرکت در افق برنامه پنج ساله و از سال چهارم برنامه، حضوری فعال در بازار کشورهای منطقه با اولویت 1-عراق 2-سوریه 3-قطر 4-عمان 5-امارات 6-ارمنستان 7-افغانستان 8-پاکستان 9-قزاقستان 10-ترکمنستان در محصولات کلیدی خواهد داشت.
  4) شرکت در افق برنامه پنج ساله برخوردار از منابع اطلاعاتی و دانشی مرتبط با محصولات شامل: داده‌­­­ها و اطلاعات محاسباتی، نقشه‌های فنی ساخت، لیست تامین‌کنندگان مواد و تجهیزات، ابزار و تجهیزات مورد نیاز تکنیک‌ها، روش­‌ها و دانش‌های ساخت خواهد بود.
  5) شرکت در افق برنامه پنج ساله برخوردار از کارگاه‌های دارای تجهیزات مرتبط و لازم با بروزترین نوآوری­‌ها و تکنولوژی­‌ها است.
  6) شرکت در افق برنامه پنج ساله دارای سرمایه‌های انسانی متعهد، مبتکر، متخصص و با تجربه با تخصص‌های لازم می­‌باشد.
 •  بیانیه مأموریت

مجموعه الماس پاکان تک ویستا به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه ساخت تجهیزات مدیریت پسماند است که اهتمام خود را بر تولید و ارائه بهترین محصولات منطبق با روش­‌های استاندارد علمی، تکنولوژی روز و نیاز ذینفعان صنعت پسماند در داخل و خارج از کشور (با تمرکز بر کشورهای همسایه) بنا نهاده و با بهره­‌گیری از توان و دانش تخصصی سرمایه‌­های انسانی نوآور و متخصص خود، مدیریت بهینه منابع و تقویت مزیت­‌های رقابتی خود، سودآوری و جلب رضایت مشتریان را به عنوان مأموریت و فلسفه­‌ی وجودی خود قرار داده است.